KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14232052

nr 1423 2052

Gustav Croner

(1889-1962), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 172/310, Stockholm med Kungstornen. Bildmått: 32x24, yttermått inklusive ram: 50x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:16:10

Gustav Croner

Läs mer om Gustav Croner